• Свеж
Кабинет за складирање на канцеларија ZyHMW Едноставен десктоп Мулти-слој Дизајн за фиоки за козметичко складирање кутија за складирање
zoom_in

Кабинет за складирање на канцеларија ZyHMW Едноставен десктоп Мулти-слој Дизајн за фиоки за козметичко складирање кутија за

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Дизајнот на рачката го олеснува влечењето на фиоката. Класифицирано складирање, не неуредно. Дизајн на токи со анти-паѓање : Практично. Дизајн нагласен : горниот капак може да се оддели, бесплатен дизајн на комбинација. ПП материјал, слободно користете. Дизајнот на рачката го олеснува влечењето на фиоката. Класифицирано складирање, не неуредно. Дизајн на токи со анти-паѓање : Практично. Дизајн нагласен : горниот капак може да се оддели, бесплатен дизајн на комбинација. ПП материјал, слободно користете. Дизајн на токи со анти-спуштање : Практичен. Дизајнот на рачката го олеснува влечењето на фиоката.Класифицирано складирање, а не неуредно.п материјал, слободно користете. Дизајн на светлина : Врвниот капак може да се одвои, бесплатен дизајн на комбинација. Големина : 23.5 x18x16.8 Cm Design : Тристепен дизајн Апликација : Има широк спектар на апликации; Оваа фиока за складирање на десктоп е погодна за вашата спална соба, бања, дневна соба, маса, студија, итн. Reminder : Почитувани купувачи, поради ефекти на осветлување, осветленост на дисплејот, рачно мерење и други причини, бојата и големината помеѓу фотографијата и реалниот Предметот може да биде малку поинаков. Искрено се надевам дека можете да разберете! Ви благодариме! Список за пакување1 X X за складирање на кутии само главните производи, а не други производи.

Избор на клиенти..