• Свеж
Отстранување на металот Widia Bur M41389 SF, Master Cut Edge, тркалезно дрво на носот, 0,5 Дијаметар на сечење, карбид, десно исечено, 0,25 Дијаметар на Шанк
zoom_in

Отстранување на металот Widia Bur M41389 SF, Master Cut Edge, тркалезно дрво на носот, 0,5 Дијаметар на сечење, карбид, десно

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Облик на дрвото на носот. Комплетен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации. Цврсти стилови на челични и челични стилови. Материјали со највисок квалитет и градежништвото даваат исклучителен живот на алатката. Широка низа големини и должина на тресење. Службените карбид на Widia се произведени во согласност со стандардите на USCTI и се највисок квалитет во индустријата, даваат одлични перформанси и безбедност. Нашиот уникатен процес на производство обезбедува исклучителен живот на алатката со сигурност да работи безбедно со голема брзина. Widia Burs нудат сеопфатно портфолио на големини и форми за сите апликации и материјали за работно парче.

Избор на клиенти..