• Свеж
Triakele Triskelion FlashDecals1340 сет од два, декларална, налепница, лаптоп, iPad, автомобил, камион
zoom_in

Triakele Triskelion FlashDecals1340 сет од два, декларална, налепница, лаптоп, iPad, автомобил, камион

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Големина од 4 инчи на подолга страна. Сет од 2 артикли по нарачка. Стандардна боја на декорацијата : *** Црна *** Испратете ни порака за различна боја. Направено во нас. Долготраен материјал. Висококвалитетен налепница за прозорец за лаптоп со автомобили. Triakele Triskelion Flash Decals1340 сет од два (2x), декларација, налепница, лаптоп, i Pad, автомобил, камион.

Избор на клиенти..