• Свеж
Anncus розово слатко складирање кабинет Домаќинството Трајни пластични мултифункции за изобилство на десктоп фиока за складирање на објекти за складирање на предме?
zoom_in

Anncus розово слатко складирање кабинет Домаќинството Трајни пластични мултифункции за изобилство на десктоп фиока за складирање

DEN 449.60

Стока
check Достапно.

Пакетот вклучува : 1 * Кабинет за складирање. Можете да класифицирате за да ставите работи, практични и удобни. Едноставно, но стилски, облечете ја вашата соба и дома. Број на модел : ZHEN2020329 A. Количина на решетки : четири. Материјал : пластика. Пакетот вклучува : 1 * Кабинет за складирање. Можете да класифицирате за да ставите работи, практични и удобни. Едноставно, но стилски, облечете ја вашата соба и дома. Број на модел : ZHEN2020329 A. Количина на решетки : четири. Материјал : пластика. Добредојдовте во нашата продавница! Пинк за слатко складирање Домаќинство Трајни пластични мултифункционални десктоп фиоки за десктоп кутија за складирање на предмети : розов материјал : пластика. Големина : 25x27.5x33.5cmdescriptions : Можете да класифицирате за да ги ставите работите, практични и удобни. Simple but stylish, dress up your room and home.Package includes : 1 * Storage Cabinet Item specifics : Model number : zhen2020329a Lattice quantity : four Material : Plastic Plastic type : PPFeature : Eco-Friendly Load : 5kg Capacity : 25 LStyle : Japan Style Technics : Glossy Shape : Square Use : Sundries Specification : 25*27.5*33.5cmproduct : Организатор на играчки.

25*27.5*33.5cm:
Product:
Toys Organizer

Избор на клиенти..