• Свеж
Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со Vantrue N2 Pro - Cleartouch Crystal, HD филмска кожа - штитови од гребнатини за Vantrue N2 Pro
zoom_in

Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со Vantrue N2 Pro - Cleartouch Crystal, HD филмска кожа - штитови од гребнатини

DEN 159.20

Стока
check Достапно.

Ултра-високата визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои. ? [Јачина и стабилност] направена од високо-одделение термопластика дизајнирана за издржливост; Cleartouch Crystal го штити вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [Исчистете] Врски за лепило за лепило совршено на вашиот екран и никогаш нема да остават леплива остаток по лупењето. ? [Вклучен] Секој пакет содржи 2 заштитници на кристалниот екран Clear Touch за вашиот N2 PRO, картичка за апликатори Cleartouch и крпа за чистење на микрофибер. [Ве молиме, ве советувате] на специјалното лепило со низок так е потребно малку време за целосно да се придржуваат околу рабовите и кога ќе се случи, празнините на воздухот се расчистуваат. Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовната употреба. Ултра-високата визуелна транспарентност од 99% произведува живописни бои. ? [Јачина и стабилност] направена од високо-одделение термопластика дизајнирана за издржливост; Cleartouch Crystal го штити вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [Исчистете] Врски за лепило за лепило совршено на вашиот екран и никогаш нема да остават леплива остаток по лупењето. ? [Вклучен] Секој пакет содржи 2 заштитници на кристалниот екран Clear Touch за вашиот N2 PRO, картичка за апликатори Cleartouch и крпа за чистење на микрофибер. [Ве молиме, ве советувате] на специјалното лепило со низок так е потребно малку време за целосно да се придржуваат околу рабовите и кога ќе се случи, празнините на воздухот се расчистуваат. Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовната употреба. Заштитник на екранот во Boxwave, компатибилен со Vantrue N2 Pro. Продолжете со вашиот екран чисто со Cleartouch Crystal на Boxwave, лидерот на индустријата во заштитата на екранот. Екранот на вашиот N2 Pro ќе биде заштитен од прашина и штетни гребнатини. Изработени со цврст, квалитетен двослоен филм, нашиот Cleartouch Crystal е дизајниран со прецизност за да одговара на точните димензии на вашата сакана N2 Pro. Специјалното лепило без luless никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да го оштетат вашиот екран. Не, други брендови на заштитници на екранот, исто така можете повторно да го користите заштитникот на екранот Clear Touch со едноставно миење на единицата со топла вода и сапун за рачно за да го обновите квалитетот на лепилото. Искусете ги придобивките сами и видете зошто толку многу други го користат Clear Touch Crystal за да го подобрат нивниот N2 Pro Screen! Cleartouch Crystal : Иновации во заштитата на екранот.

Избор на клиенти..