• Свеж
Дура -злато 150 решетки - 5 дискови за пескарење, подлога за подлога за подлога на плочата за поддршка на кука и јамка DA, подлога за интерфејс со мека густина, шема од 5 д
zoom_in

Дура -злато 150 решетки - 5 дискови за пескарење, подлога за подлога за подлога на плочата за поддршка на кука и јамка DA, подлога

DEN 208.00

Стока
check Достапно.

високо-перформанси, издржлива кука и јамка од сунѓерска површина за заштита на површината на површината, која се меша помеѓу пескарење со сандер Дискови или влошки за тампонирање и полирање за тампонирање и алатки за поддржувања на плочата. Има максимална брзина на работа од 12. Кутија од 50 дура-злато премиум 5 "150 решетки со злато 5 дупки за пескарење со облик на кука и јамка. Има максимална отпорност на затнување и оптоварување, зголемување на вашата продуктивност и намалување на потрошувачката на потрошувачка на материјал . Оваа подлога за поддршка, исто така, работи одлично со стандардна шкурка за дупки и јамка, како и влошки за тампонирање и полирање. Дискови за пескарење на супериорен квалитет направени со супер обложени алуминиумски оксид corundum што е споен со цирконија алумина. високо-перформанси, издржлива пена за кука и јамка Перница за заштита на површината на сунѓерската површина, која се меша помеѓу дисковите за пескарење со сандер или влошки за тампонирање и полирање и полирање и алатки подложни плочи. Подлога за под-квалитетна подлога за поддршка на плочата што има вакуумска шема од 5 дупки, што го прави Идеално за употреба со дискови со кука и јамка од 5 дијаметар од 5 дупки.Кутија од 50 Dura-Gold Premium 5 "150 решетки од злато 5 дупки за пескарење со поддршка на кука и јамка. Dura-Gold Pro Series 5 "Hook & Loop DA Подлога за подлога со плоча со 5 дупки. Добро избалансирана долготрајна долготрајна двојна дејство случаен орбитален сандер или подлога за подлога на плочата со 10 мм, трајна полиуретанска пена Изградба и флексибилен раб со низок профил. Премиум-квалитетна подлога за поддржувачка плоча која има вакуумска шема од 5 дупки, што го прави идеален за употреба со дискови со шема и јамка од 5 "Дупчиња за прашина. Dura-Gold Pro Series 5 "x 10 mm (3/8") Мека подлога за интерфејс со мека густина со шема од 5 дупки, пакет од 2. Dura-Gold Pro Series 5 "x 10 mm (3/8") Мека подлога за интерфејс со мека густина со шема од 5 дупки, пакет од 2. Дискови за пескарење на супериорен квалитет направени со супер обложени алуминиумски оксид корунд, кој е споен со алумина во цирконија. Dura-Gold Pro Series 5 "Hook & Loop DA Подлога за подлога на плочата со шема од 5 дупки. Овозможува брз, исклучително долготраен остар пресек со конзистентна шема на гребење.000 вртежи во минута/OPM што овозможува брзо и ефикасно пескарење и полирање. Големината на конецот вретено е 5/16 "-24, што е универзална стандардна големина на конецот што се користи од скоро сите брендови на сандерс и полиратори со двојна акција. Има максимална отпорност на затнување и вчитување, зголемување на вашата продуктивност и намалување на потрошувачката на материјали. Оваа подлога за поддршка, исто така, функционира одлично со стандарден обрач за дупки и јамка Штала, како и влошки за тампонирање и полирање. Плоча за поддршка на Sanders Hook & Loop. Дискови со високи перформанси со средна боја 5 "завршни дискови за пескарење со поддршка на кука и јамка им овозможува да бидат брзо и безбедно прикачени на плочата за поддршка на куки и јамка на Sanders. Шемата со 5 дупки овозможува пескање без прашина кога е прикачена на плочата за поддршка од 5 дупки. Добро избалансирана долготрајна долготрајна двојна дејствие случаен орбитал сандер или подлога за подлога на плочата за подлога со 10 мм, издржлива конструкција на полиуретанска пена и флексибилен раб на низок профил.

Избор на клиенти..