• Свеж
Јамашита Когеи 14080610 Токури, бел, 3,1 x 4,9 инчи, 10,1 fl Oz, октагонална четкана, карацу 2 gou tokuri
zoom_in

Јамашита Когеи 14080610 Токури, бел, 3,1 x 4,9 инчи, 10,1 fl Oz, октагонална четкана, карацу 2 gou tokuri

DEN 535.84

Стока
check Достапно.

Порцелан. Големина : 3,1 x 4,9 инчи (8 x 12,5 см) (300 кубици). Материјал : Керамика. Земја на производство : Јапонија. Забелешка : После употреба, користете детергент за кујна за веднаш да ја отстраните нечистотијата и темелно исплакнете. Исто така, ве молиме, дозволете му да се исуши целосно пред складирање.

Избор на клиенти..