• Свеж
SimThread 25pcs 15white + 10Black Prewound Bobbin Thread Size L 60WT за брат husqvarna pfaff вез на конец за шиење на конец за шиење машина со чиста пластика за складирање DIY
zoom_in

SimThread 25pcs 15white + 10Black Prewound Bobbin Thread Size L 60WT за брат husqvarna pfaff вез на конец за шиење на конец

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

✔ 25 парчиња бела црна боја - 15 бела + 10 црна пред -навачка конец за вез и шиење. Исчистете ја кутијата за складирање на пластична кутија ви помага да работите ефикасно со конецот за везови. Нема повеќе хаос!. ✔ Мазен полиестер - Висока издржливост 70 D/2 (60 WT) Бела црна боја на бобини, 100% филамента, направен, не оставајте влакна во случајот со бобин. Работи совршено на сите машини за вез и некоја нова машина за шиење на модели. ✔ Големина L (SA155) - Белата црна пред -пренасочна нишка од бобин се вклопуваат во повеќето комерцијални и домашни машини за вез и шиење, како што е брат Хускварна Викинг Пфаф Криејтив. ✔ Добар квалитет - Бела црна пред -пренасочна нишка за бобин направена од Sim Thread LLC од 1990 година. 100% гаранција за квалитет !!!. ✔ Brand Sim Thread е секогаш ваш прв избор на бела црна боја на бобин нишка за вез и шиење, 100% гаранција за квалитет! Скролувајте надолу до описот на производот за да ја проверите компатибилноста на машината. ✔ 25 парчиња бела црна боја - 15 бела + 10 црна пред -навачка конец за вез и шиење. Исчистете ја кутијата за складирање на пластична кутија ви помага да работите ефикасно со конецот за везови. Нема повеќе хаос!. ✔ Мазен полиестер - Висока издржливост 70 D/2 (60 WT) Бела црна боја на бобини, 100% филамента, направен, не оставајте влакна во случајот со бобин. Работи совршено на сите машини за вез и некоја нова машина за шиење на модели. ✔ Големина L (SA155) - Белата црна пред -пренасочна нишка од бобин се вклопуваат во повеќето комерцијални и домашни машини за вез и шиење, како што е брат Хускварна Викинг Пфаф Криејтив. ✔ Добар квалитет - Бела црна пред -пренасочна нишка за бобин направена од Sim Thread LLC од 1990 година. 100% гаранција за квалитет !!!. ✔ Brand Sim Thread е секогаш ваш прв избор на бела црна боја на бобин нишка за вез и шиење, 100% гаранција за квалитет! Скролувајте надолу до описот на производот за да ја проверите компатибилноста на машината.

Избор на клиенти..