• Свеж
Чистење на влошки за чистење, влошки за чистење со тешки таблички, чистење сунѓер кујна за миење садови за миење садови 24 парчиња, сунѓер за миење садови
zoom_in

Чистење на влошки за чистење, влошки за чистење со тешки таблички, чистење сунѓер кујна за миење садови за миење садови 24 парчиња,

DEN 257.60

Стока
check Достапно.

Receiveе добиете сунѓер од чистење со садови 24 парчиња со големина од 15x10x0.6cm/5.91x3.94x0,24 инчи. Тие можат да ги задоволат вашите потреби за замена. Цврстиот и флексибилен сунѓер за миење садови може да влезе во тесни агли и тешко достапни области. Тој е погоден за комерцијална и домашна употреба. Овие влошки за чистење на чистење се доволно цврсти за чистење и чистење. Помага да ги одржувате уредите за кујната и домашните уреди да изгледаат сјајни и уредни по секоја употреба. Сунѓерите за чистење се користат во кујна, бања, гаража, садови за чистење и тави, скара, печки, маса, басен за миење и така натаму. Влошките за чистење на тешки вредности брзо и ефикасно ја отстрануваат храната, маснотијата, нечистотијата од храна со оптимални перформанси за чистење. Receiveе добиете сунѓер од чистење со садови 24 парчиња со големина од 15x10x0.6cm/5.91x3.94x0,24 инчи. Тие можат да ги задоволат вашите потреби за замена. Цврстиот и флексибилен сунѓер за миење садови може да влезе во тесни агли и тешко достапни области. Тој е погоден за комерцијална и домашна употреба. Овие влошки за чистење на чистење се доволно цврсти за чистење и чистење. Помага да ги одржувате уредите за кујната и домашните уреди да изгледаат сјајни и уредни по секоја употреба. Сунѓерите за чистење се користат во кујна, бања, гаража, садови за чистење и тави, скара, печки, маса, басен за миење и така натаму. Влошките за чистење на тешки вредности брзо и ефикасно ја отстрануваат храната, маснотијата, нечистотијата од храна со оптимални перформанси за чистење. Опис : Влошките за чистење на тешки вредности можат да ги задржат вашите уреди за кујна и домаќинства сјајни и уредни по секоја употреба, во која има оптимални перформанси за чистење. Погоден е за чистење светло масно прибор за маса. Брзо се чисти без гребнатини. Обезбедува чистота во кујната. Белешка : 1. Колорот може да има мала разлика како резултат на светлата, екраните, итн. Пакет, вклучувајќи 24 * влошки за чистење тешки.

Избор на клиенти..