• Свеж
Бранди Chastain uswnt потпиша тим САД Фудбал 8x10 Фото автограмирано 8 ЈСА - Автограмирани фудбалски фотографии
zoom_in

Бранди Chastain uswnt потпиша тим САД Фудбал 8x10 Фото автограмирано 8 ЈСА - Автограмирани фудбалски фотографии

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фудбалски фотографии. Brandi Chastain Uswnt потпиша тим САД Фудбал 8x10 Фото-автоматски автограм 8 JSA Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен во меморијалии на Бранди Честаин. меморијали.

Избор на клиенти..