• Свеж
Уста Што Покажува Заби Пари Кутија/Свинче Банка
zoom_in

Уста Што Покажува Заби Пари Кутија/Свинче Банка

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

8,5 см коцка дрвени пари кутија. Направено од цврст МДФ од 6мм. Печатени на четири страни со прекрасен дизајн. Потребно е склопување пред употреба - не е потребен лепак или алатки. Дрвена кутија за пари од 8,5 см изработена од НАЈКВАЛИТЕТЕН МДФ И со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Самата кутија е 85мм од секоја страна, со слот од 35мм х 5мм, затоа бидете сигурни дека е соодветна за вас. Достапни се поголеми кутии за пари. Дизајнот е отпечатен од сите четири страни. Дното е рамно, а горниот дел има слот за монети. Кутијата се испорачува нелакирана и нетретирана за да можете да ја декорирате, насликате, лакирате и прилагодите според содржината на вашето срце но, тие исто така изгледаат одлично исто како што се. Материјалот што се користи е погоден за пирографија. Поради користениот процес на ласерско сечење, кутијата може да има прекрасна арома на "пушено дрво", но за жал ова исчезнува по некое време. Кутијата за пари бара склопување пред употреба, но ова е доволно едноставно-има само шест парчиња. Не се потребни алатки или лепак, тоа само клипови заедно со цврсто притискање. Откако ќе се состави, оваа кутија за пари е солидно парче комплет и навидум неуништливо. Бидејќи нема гумена бунг на дното, нема лесно да се откаже од парите внатре. Разделувањето ќе бара возрасен и може да вклучува некои груби зборови. Речиси сигурно ќе ви треба нова кутија за пари потоа.

Избор на клиенти..