• Свеж
Llnsupply 4 ft круг килим за игра со низок куп, прекрасна портокалова мачка бебе, ползи подни душеци, игра ќебе, новороденче деца деца тепих племемат активност килим
zoom_in

Llnsupply 4 ft круг килим за игра со низок куп, прекрасна портокалова мачка бебе, ползи подни душеци, игра ќебе, новороденче

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Willе се потрудиме да ве направиме задоволни со шопинг -не двоумете се да пробате, само да го набавите и почувствувате во ваши раце. Ултра мека површина, надградба на меѓусебно и подлога на анти-лизгање : Површината на килимите за деца е кристална велур, која е неверојатно мека, удобна и пријателска за кожата. Но, нашите деца килими се лесни за чистење, измивање со рака или целосно измиено е во ред. Одличен дом за домашно декор, игра за деца : дизајниран да издржи секојдневно носење, оваа тркалезна килими за деца носи слатко, разиграно и тешко промашување на секоја просторија. Расадник за миење садови за перење : Многу килими за детска соба на пазарот не можат да се измиваат машина. Областа килими за деца се лесни за склопување и складирање (браздата може да се елиминира), лесен за извршување, за да можете слободно да го користите овој детски килим затворен или на отворено. Совршено за секаде : Би било идеално секојдневно или празничен подарок за вашите деца, бебе, внук, внука, мало девојче или момче.Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft, што е доволно за ползење, движење и играње на децата.

Избор на клиенти..