• Свеж
Батерија за правосмукалка Tnvodejo за ајкула 2500mAh 18V Ni-MH SV760 SV780N SV780-N SV780_N_14
zoom_in

Батерија за правосмукалка Tnvodejo за ајкула 2500mAh 18V Ni-MH SV760 SV780N SV780-N SV780_N_14

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Компатибилен со : Ајкула SV760 SV780 N SV780-N SV780_N_14 XB780 N безжичен милениче совршен II рака вакуум XB78 ON. Ni-MH со висок капацитет 2500m Ah 18 V батерија што може да се полни, може да се наплати 1000 пати, без меморија, поекономичен и може да одржи 80% капацитет за 12 месеци. Безбедност и сигурност : Патентирана технологија за изедначување на батеријата, вградено преоптоварување, длабоко празнење, прекумерна струја, над-напон, краток спој и заштита од прегревање, обезбедување на квалитет! Речиси ниту еден ефект на меморија, не може да се вчита или растовара како што се бара!. Некогаш, функцијата за заштита на батеријата се активира поради преоптоварување или заглавена од мебел. Ве молиме, исклучете го копчето за вакуумска моќност и рачно преместете го на приклучокот за полнач за да ја активирате батеријата. Една година гаранција. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не прво, и ние ќе ви служиме сесрдно. Пред да купите, внимателно проверете го моделот на уредот и бројот на делот на оригиналната батерија за да одредите дали батеријата е компатибилна со вашиот уред (видете го описот на производот За детали). Компатибилен со : Ајкула SV760 SV780 N SV780-N SV780_N_14 XB780 N безжичен милениче совршен II рака вакуум XB78 ON. Ni-MH со висок капацитет 2500m Ah 18 V батерија што може да се полни, може да се наплати 1000 пати, без меморија, поекономичен и може да одржи 80% капацитет за 12 месеци. Безбедност и сигурност : Патентирана технологија за изедначување на батеријата, вградено преоптоварување, длабоко празнење, прекумерна струја, над-напон, краток спој и заштита од прегревање, обезбедување на квалитет! Речиси ниту еден ефект на меморија, не може да се вчита или растовара како што се бара!. Некогаш, функцијата за заштита на батеријата се активира поради преоптоварување или заглавена од мебел. Ве молиме, исклучете го копчето за вакуумска моќност и рачно преместете го на приклучокот за полнач за да ја активирате батеријата. Една година гаранција. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не прво, и ние ќе ви служиме сесрдно. Пред да купите, внимателно проверете го моделот на уредот и бројот на делот на оригиналната батерија за да одредите дали батеријата е компатибилна со вашиот уред (видете го описот на производот За детали).

Избор на клиенти..