• Свеж
Нов Автоматски Диспензер За Сапун Без Допир За Бања и Кујна, Автоматски Диспензер ЗА Сапун МКАМАЛ, Диспензер за Течен Сапун 350 мл, Автоматско Средство За Дезинфекци?
zoom_in

Нов Автоматски Диспензер За Сапун Без Допир За Бања и Кујна, Автоматски Диспензер ЗА Сапун МКАМАЛ, Диспензер за Течен Сапун

DEN 6848.00

Стока
check Достапно.

РАБОТА БЕЗ ДОПИР-Технологија без Допир лесниот диспензер за рачен сапун работи без физички контакт, што го прави похигиенски и поудобен за употреба за бања, домашна кујна и хотел. ЕКРАН ДИСПЛЕЈ-ЛЦД Дисплеј за нивото На сапун / Лосион И други течни преостанати и полнење на сапун диспензерот покажуваат точна количина на сапун, енергија од батерии и Ниво на капки што треба да се користат. Избор - 3 Опција Ниво на капки За Течен Рачен Диспензер. Покажете Го Нивото на траење на батеријата што останува во Бањата за Дозер за Сапун .(Батериите не се вклучени во овој производ). Лесно Ракување - 4 нивоа за прилагодување колку Течен Диспензер / Лосион За Сапун излегува. ПРЕКРАСЕН И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН-совршени диспензери за сапун во бела боја класичен и софистициран патентиран дизајн кои ја надополнуваат секоја бања или кујнски декор и може да се поправат како монтирани на ѕид или да се постават на работната површина за да заштедат простор. Функција за Самочистење-Самочистење достапна во Овој Диспензер За Течен Сапун и Е Еколошка. ИЗДРЖЛИВ И ДОЛГОТРАЕН-овие диспензери за сапун монтирани на ѕид се направени со висококвалитетен материјал кој е изграден да трае, обезбедувајќи долгорочни перформанси за миење раце и миење цртички. РАБОТА БЕЗ ДОПИР-Технологија без Допир лесниот диспензер за рачен сапун работи без физички контакт, што го прави похигиенски и поудобен за употреба за бања, домашна кујна и хотел. ЕКРАН ДИСПЛЕЈ-ЛЦД Дисплеј за нивото На сапун / Лосион И други течни преостанати и полнење на сапун диспензерот покажуваат точна количина на сапун, енергија од батерии и Ниво на капки што треба да се користат. Избор - 3 Опција Ниво на капки За Течен Рачен Диспензер. Покажете Го Нивото на траење на батеријата што останува во Бањата за Дозер за Сапун .(Батериите не се вклучени во овој производ). Лесно Ракување - 4 нивоа за прилагодување колку Течен Диспензер / Лосион За Сапун излегува. ПРЕКРАСЕН И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН-совршени диспензери за сапун во бела боја класичен и софистициран патентиран дизајн кои ја надополнуваат секоја бања или кујнски декор и може да се поправат како монтирани на ѕид или да се постават на работната површина за да заштедат простор. Функција за Самочистење-Самочистење достапна во Овој Диспензер За Течен Сапун и Е Еколошка. ИЗДРЖЛИВ И ДОЛГОТРАЕН-овие диспензери за сапун монтирани на ѕид се направени со висококвалитетен материјал кој е изграден да трае, обезбедувајќи долгорочни перформанси за миење раце и миење цртички. Кујнскиот Диспензер За Сапун МКАМАЛ собира до 350 мл полнење течен сапун. Ако излезот на течен сапун треба да биде малку блокиран, Користете Само-Чиста Функција на уредот. Притиснете го копчето + / - истовремено. Индикаторот за капацитет трепка и околу 30 секунди течниот сапун ќе излезе автоматски.

Избор на клиенти..