• Свеж
Зунате I13 Pro Max Отклучен Паметен Телефон, 6.1 ВО IPS Ultra HD 4g Мобилен Телефон СО 4GB 128GB, 4000mAh, 8MP 16MP, Препознавање Лице, GPS, Постар Телефон За Android 11
zoom_in

Зунате I13 Pro Max Отклучен Паметен Телефон, 6.1 ВО IPS Ultra HD 4g Мобилен Телефон СО 4GB 128GB, 4000mAh, 8MP 16MP, Препознавање

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Хард Диск : Поддржува до 128g мала мемориска картичка. Б40, двојна картичка двојна подготвеност. Гравитација Сензори : Поддршка. 1 x Мобилен Телефон Филм. Јас/О : портата За полнење Тип Ц х1 се дели со портата за слушалки. Слот за картички : 3 слотови за картички (2 НАНО СИМ картички и 1 мала мемориска картичка може да се инсталираат истовремено). Вибрирачки Мотор : Поддршка. 1 х Картичка Игла. И потребна е само 1 секунда за отклучување на телефонот со препознавање лице. Меморија : 4 GB RAM МЕМОРИЈА, 128 GB ROM (Изградена ВО 64g мемориска картичка). Други Функции : отклучување Лице. Bluetooth : Поддршка. Можете да користите филтри, емотикони или други технологии за понатамошно уредување на вашите фотографии. Овој телефон има функција со двојна картичка со двојна подготвеност, 3 слотови за картички (2 НАНО СИМ-картички и 1 мала мемориска картичка може да се инсталираат истовремено) и поддржува до 128g мала мемориска картичка.1 На Голем Екран : отклучениот мобилен телефон прифаќа 6. Систем и Чип : овој паметен телефон е опремен со најновиот за андроид 11 систем, MTK6737 и до 2,0 GHz чип и 12nm процесор. Архитектурата може да извршува повеќе апликации со доволна мобилност и одговорност за да ги задоволи вашите работни ефикасност и потреби за забава. 1 х Слушалки. ПРОЦЕСОРОТ : МТК6737. 3 во 1 систем за навигација, ГПС, ГЛОНАСС, беиду навигација, има побрзо позиционирање. Спецификација на батеријата : 4000mah (Вклучени).1 во ултра HD и IPS HD екран, што не само што носи пошироко визуелно искуство, туку има и извонредни светли бои и неверојатна јасност, овозможувајќи ви да го истражите секој детал и да го максимизирате вашето визуелно искуство. 4000mah Голема Батерија : мобилниот телефон е опремен со 4000mah батерија што е повисока од просечното ниво, а траењето на батеријата ги надминува вашите очекувања, што може да повика 6-10 часа , да слуша музика 8-15 часа, да игра игри 3-5 часа итн. Интелигентното и внимателно управување со БАТЕРИЈАТА СО ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА може да го намали прекумерниот кеш за да заштеди повеќе енергија, со што се продолжува времето на подготвеност. Микрофон : Поддршка.1 во ултра HD и IPS HD екран, што не само што носи пошироко визуелно искуство, туку има и извонредни светли бои и неверојатна јасност, овозможувајќи ви да го истражите секој детал и да го максимизирате вашето визуелно искуство. Тип на батерија : Литиумска батерија. Екран на екранот : 6. Мрежен Формат : GSM 850 900 1800 1900 MHz, 3 G : WCDMA 850 1900 2100 MHz, 4 G : B1. ГПС : Поддршка.8 отворот). Материјал : АБС, ЛЦД. Систем : за андроид 11 систем.1 во, HD+ голем екран. Мрежен Фреквентен Опсег : мрежниот фреквентен опсег поддржува GSM 850 900 1800 1900 MHz, 3 G WCDMA 850 1900 2100 MHz, 4 G B1. 3 во 1 систем за навигација, ГПС, ГЛОНАСС, беиду навигација, има побрзо позиционирање. Тежина : Прибл. Висок Пиксел И Навигација : телефонот има задна камера ОД 16 МЕГАВАТИ и предна камера ОД 8 МЕГАВАТИ. Можете да користите филтри, емотикони или други технологии за понатамошно уредување на вашите фотографии. Архитектурата може да извршува повеќе апликации со доволна мобилност и одговорност за да ги задоволи вашите работни ефикасност и потреби за забава.1 На Голем Екран : отклучениот мобилен телефон усвојува 6. 1 х Инструкции. Овој телефон има функција со двојна картичка со двојна подготвеност, 3 слотови за картички (2 НАНО СИМ-картички и 1 мала мемориска картичка може да се инсталираат истовремено) и поддржува до 128g мала мемориска картичка.

Избор на клиенти..