• Свеж
МК Кромид Камера Лизгач Поддршка Рака Со Ц Прстиња И Топката Во Алуминиумска Легура
zoom_in

МК Кромид Камера Лизгач Поддршка Рака Со Ц Прстиња И Топката Во Алуминиумска Легура

DEN 1439.84

Стока
check Достапно.

Материјал : авијација алуминиумска легура. Боја : јаглерод црна. Големина : 41СМ*3СМ*3СМ/ 16.14 во* 1.18 во* 1.18 инчи. Максимално Вчитување : 10кг/22 фунти. Компатибилен со : 2,1"(5,5 см) максимално отворен на вилицата и за тенки и за дебели стативи. 2*Стабилност Оружје. 2*Стеги За Држење. Ротацијата од 360° го исполнува секое прилагодување на аголот. ●Цврст триаголник●пар потпорни краци на лизгач и статив формираат триаголник, најсигурна структура за вас и вашите брзини. Нема потреба загрижувачкото навалување го уништува вашето ремек-дело и тоа не го сфаќате по неколкучасовно снимање. ●Разноврсна●Испружена од 23" до 37,5 " (58 см до 95 см), пар стабилни краци ги задоволуваат вашите потреби кога користите лизгачки шини со различна должина. Се што ви треба е еден пар за наклонети снимки, временски пропусти итн. ●Светло спакувано на патишта од 1,98 фунти/0,9 кг, носењето и движењето во дивина е ветре. Помалку отпад од издржливост. Покрај тоа, 2 стабилни краци плус 1 статив совршено заменуваат 2 стативи во повеќето случаи. `+Инстант поставување. Завртка и готово. Секој крај има зглоб, обезбедувајќи 3-димензионална триаголна структура е достапна во мин. На пример, ефикасно префрлување од воздушен поглед на око на снимање на небото. ●Потпорни раце●Сакате да го затегнете стативот, но се плашите дека стегите ќе го оштетат? Гумената подлога што не се лизга ви помага да се ослободите од оваа грижа. Тоа не само што додава триење, исто така, спречува гребење на нозете на статив. ●Цврст триаголник●пар потпорни краци на лизгач и статив формираат триаголник, најсигурна структура за вас и вашите брзини. Нема потреба загрижувачкото навалување го уништува вашето ремек-дело и тоа не го сфаќате по неколкучасовно снимање. ●Разноврсна●Испружена од 23" до 37,5 " (58 см до 95 см), пар стабилни краци ги задоволуваат вашите потреби кога користите лизгачки шини со различна должина. Се што ви треба е еден пар за наклонети снимки, временски пропусти итн. ●Светло спакувано на патишта од 1,98 фунти/0,9 кг, носењето и движењето во дивина е ветре. Помалку отпад од издржливост. Покрај тоа, 2 стабилни краци плус 1 статив совршено заменуваат 2 стативи во повеќето случаи. `+Инстант поставување. Завртка и готово. Секој крај има зглоб, обезбедувајќи 3-димензионална триаголна структура е достапна во мин. На пример, ефикасно префрлување од воздушен поглед на око на снимање на небото. ●Потпорни раце●Сакате да го затегнете стативот, но се плашите дека стегите ќе го оштетат? Гумената подлога што не се лизга ви помага да се ослободите од оваа грижа. Тоа не само што додава триење, исто така, спречува гребење на нозете на статив.

Избор на клиенти..