• Свеж
Amosfun China Set Seke Set Cups Cup Јапонско топло бамбус шише- повеќенаменски чаши чаши керамички сакеи котел- роман за свадбени свадби за вино
zoom_in

Amosfun China Set Seke Set Cups Cup Јапонско топло бамбус шише- повеќенаменски чаши чаши керамички сакеи котел- роман за свадбени

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Заосвечена површина, мазна и удобна- да се допре, безбеден за употреба. Произведен со супериорен материјал со апсорпција на мала вода. Исклучителните чаши за раб и сетот за тенџере можат да донесат а- деликатен живот за вас. Самиот сад и чаши ќе ги задоволат вашите потреби за употреба, - многу практични. Применливо за хотели, ресторани, чајни куќи, домови и многу повеќе. Опис Овој сет на чаши и котелки може да се даде и како подароци на роднини и пријатели. Површината е замрзната и се чувствува пријатно. Јапонскиот сад контејнер е погоден за многу прилики. Тие исто така можат да бидат подароци за празници за вашето семејство и пријатели. Карактеристики- Материјал : Керамика.- Големина на шише со вода : Околу 12. 50x4. 50x4. 50см/ - 4. 91х1. 77x1. 77inch.- Големина на чашата : околу 4. 50x4. 50x4. 50см/ - 1. 77х1. 77x1. 77inch.- Заосвечена површина, мазна и- удобна за допир, безбеден за употреба.- Погоден за хотели, ресторани, чајни куќи, куќи, итн. Садовите можат да ви донесат исклучителен живот.- Направени од високо квалитетни материјали, мала апсорпција на вода. Пакетот вклучува 4 чаши 1 x котел.

Избор на клиенти..