• Свеж
Бистл 8 Брои Минијатурна Блескава Фолија 60 Исечоци, 5,5 Инчи
zoom_in

Бистл 8 Брои Минијатурна Блескава Фолија 60 Исечоци, 5,5 Инчи

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Оваа ставка е голема вредност!. Вклучува : 8 Парчиња. Роденден-Возраст Специфични Партија Точка. Висококвалитетна Ставка. Големината Е : 51/2 Инчи. Оваа ставка е голема вредност!. Вклучува : 8 Парчиња. Роденден-Возраст Специфични Партија Точка. Висококвалитетна Ставка. Големината Е : 51/2 Инчи. Минијатурна Блескава Фолија" 60 " Исечоци (8 Брои). Пакетот содржи 8 минијатурни исечоци со димензии 51/2 Инчи. Тие доаѓаат во избрани бои и се печатат од двете страни на таблата покриена со фолија. Овие се одлични за користење за забава на 60-ти роденден. Линијата Беистл вклучува над 8.000 артикли-производи за речиси секој настан, прослава или тема што може да се замисли. Од 1900 година нашата мисија остана иста : Создадете производи користејќи ги најдобрите материјали и според највисоките стандарди. Нашите клиенти, производи и вработени не прават тоа што сме. Ние Сме Компанијата Беистл.

Избор на клиенти..