• Свеж
Смешни Пијалоци Подножје Нелизгачки Подлоги Изолирани Подлога За Пијалоци Апсорбирачка Мека Крпа Подлога Тркалезна Подлога Погодна За Домашна Дневна Соба Кафе С?
zoom_in

Смешни Пијалоци Подножје Нелизгачки Подлоги Изолирани Подлога За Пијалоци Апсорбирачка Мека Крпа Подлога Тркалезна Подлога Погодна

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Заштитете го вашиот мебел од вишок пот / течни капе од ладен пијалок, виски, коктел, пиво или алкохол. Тие никогаш нема да остават никаков белег на вашата дрвена маса или кревет. Одлично за дома, кујна, дневна соба, бар, хотел, ресторани. Можете да ги користите подлогите за пијалоци на вашата трпезариска маса, масичка или дури и за во канцеларија. Тие можат да се користат како домашен декор, одмор со лажица, комплет за барвер, шанкер или подлога за маса. Останете на место и работете добро. Големината од 7,9 инчи (20 см) одговара на сите чаши и чаши. Бидејќи сте најголемиот подлога со големина на пазарот, никогаш нема да имате истурање бидејќи вашиот прибор за пиење е добро содржан, но не се држи до подлогите. Ви благодариме што избравте, ако имате какви било прашања, оставете порака и ние ќе ви одговориме навреме. Заштитете го вашиот мебел од вишок пот / течни капе од ладен пијалок, виски, коктел, пиво или алкохол. Тие никогаш нема да остават никаков белег на вашата дрвена маса или кревет. Одлично за дома, кујна, дневна соба, бар, хотел, ресторани. Можете да ги користите подлогите за пијалоци на вашата трпезариска маса, масичка или дури и за во канцеларија. Тие можат да се користат како домашен декор, одмор со лажица, комплет за барвер, шанкер или подлога за маса. Останете на место и работете добро. Големината од 7,9 инчи (20 см) одговара на сите чаши и чаши. Бидејќи сте најголемиот подлога со големина на пазарот, никогаш нема да имате истурање бидејќи вашиот прибор за пиење е добро содржан, но не се држи до подлогите. Ви благодариме што избравте, ако имате какви било прашања, оставете порака и ние ќе ви одговориме навреме. Име на производ : Материјал За Подлога на Производот : крпа големина на Производот : 7,9 инчи спецификации на производот : Подлога *4 применлива сцена : Дома, на отворено, хотел, бар, итн.1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да купите.2. Не вклучува други предмети освен оние прикажани на фотографијата на производот.3. Ве молиме имајте предвид дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете.4. Горенаведените податоци се само за повикување, големината е рачно мерење, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Доколку најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за ваша референца.Вашето задоволство е важно за нас! Ве молиме контактирајте не и кажете ни што можеме да ви помогнеме.

Избор на клиенти..