• Свеж
Групата хилман 853001 1-1/2 х 7/8 Цврста Месинг Топка Превртена Шарка - Антички Месинг Финиш 1-Пакет
zoom_in

Групата хилман 853001 1-1/2 х 7/8 Цврста Месинг Топка Превртена Шарка - Антички Месинг Финиш 1-Пакет

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Дизајнот Со Топчести Врвови обезбедува луксузен, современ изглед. Земја На Потекло : Тајван, Провинција Кина. Точка Пакет Димензии : 4.2 "L x 2.0" W x 6.2 " H. Точка Пакет Тежина : 0.55 фунти. Дизајнот Со Топчести Врвови обезбедува луксузен, современ изглед. Земја На Потекло : Тајван, Провинција Кина. Точка Пакет Димензии : 4.2 "L x 2.0" W x 6.2 " H. Точка Пакет Тежина : 0.55 фунти. Опис На производот Шарките Со Топчести Врвови се користат за прицврстување и дополнување на градите, кутии за накит, занаети и хоби проекти. Површина монтиран за лесна инсталација. Дизајнот Со Топчести Врвови обезбедува луксузен, современ изглед . Цврст месинг материјал обезбедува декоративен изглед. Големина легенда = висина х ширина. Од Производителот, Шарките Со Топчести Врвови се користат за прицврстување и дополнување на градите, кутии за накит, занаети и хоби проекти. Површина монтиран за лесна инсталација. Дизајнот Со Топчести Врвови обезбедува луксузен, современ изглед . Цврст месинг материјал обезбедува декоративен изглед. Големина легенда = висина х ширина.

Избор на клиенти..