• Свеж
Полжав 4.13 Табли За Трчање Се Вклопуваат за 2022 2023 Акура МДХ Странични Шипки Од Алуминиумска Легура
zoom_in

Полжав 4.13 Табли За Трчање Се Вклопуваат за 2022 2023 Акура МДХ Странични Шипки Од Алуминиумска Легура

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

КОМПАТИБИЛНОСТ : таблите за трчање одговараат за 2022 2023 АКУРА МДХ. ПОВРШИНА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : текстурираната површина на страничниот чекор обезбедува зафат и влечење за сигурно повлекување во какви било временски услови. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Без дупчење. Лесна инсталација на завртки со користење на постојните дупки на шасијата, точни и безбедни. ВИСОК КВАЛИТЕТ : нашите странични чекори се направени од алуминиумска легура со црна површина обложена со прав, тие се изградени за јачина. 4.13" Ширина. КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ : Секој пакет доаѓа со пар странични чекори, држачи за монтирање специфични за возилото и хардвер. КОМПАТИБИЛНОСТ : таблите за трчање одговараат за 2022 2023 АКУРА МДХ. ПОВРШИНА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : текстурираната површина на страничниот чекор обезбедува зафат и влечење за сигурно повлекување во какви било временски услови. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Без дупчење. Лесна инсталација на завртки со користење на постојните дупки на шасијата, точни и безбедни. ВИСОК КВАЛИТЕТ : нашите странични чекори се направени од алуминиумска легура со црна површина обложена со прав, тие се изградени за јачина. 4.13" Ширина. КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ : Секој пакет доаѓа со пар странични чекори, држачи за монтирање специфични за возилото и хардвер.

Избор на клиенти..