• Свеж
Под Оклоп Машки Специјалист хенли 2.0
zoom_in

Под Оклоп Машки Специјалист хенли 2.0

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Издржлив џемпер - плетената ткаенина се чувствува мека и удобна, но настапува како УА. Четкано руно внатрешни стапици топлина. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Скриени, предвремени плакети. Издржлив џемпер - плетената ткаенина се чувствува мека и удобна, но настапува како УА. Четкано руно внатрешни стапици топлина. Безбеден, џеб за градите со патент. Потсмеваат штанд јака изградба за дополнителна покриеност. Скриени, предвремени плакети.

Избор на клиенти..