• Свеж
100 абразивни дискови за пескарење на Адалокс, дијаметар од 7/8 , средна грит, 1 3/32 мандата
zoom_in

100 абразивни дискови за пескарење на Адалокс, дијаметар од 7/8 , средна грит, 1 3/32 мандата

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Пакет од 100 дискови со дијаметар од 7/8 ". Среден рен. Алуминиум оксид. Доаѓа со една 3/32" мандела. Пакет од 100 дискови со дијаметар од 7/8 ". Среден рен. Алуминиум оксид. Доаѓа со една 3/32" мандела. Грит на алуминиум оксид, монтиран на тенка поддршка, обезбедува одлични операции за исплата и измазнување. Флексибилната поддршка овозможува пристапност до тешко достапни области. Користете со 3/32 "мандрел.

Избор на клиенти..