• Свеж
СОЛУСТ Силиконска Четка За Перење Облека За Чистење Повеќефункционална Четка За Чистење Мекблинг Облека Крпа Чистач Силиконски Чистач За Перење Облека Четка За Ч?
zoom_in

СОЛУСТ Силиконска Четка За Перење Облека За Чистење Повеќефункционална Четка За Чистење Мекблинг Облека Крпа Чистач Силиконски

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

ЧЕТКА ЗА ПЕРЕЊЕ КРПА користи Одлични и прекрасни четки за алатки за чистење на чевлите, облека за бебиња, одлична и повеќенаменска. АЛАТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ДОМАЌИНСТВАТА Ефикасно на овие површини, отстранете погодно и лесно. ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ алишта влакната имаат помека текстура и се многу пријателски расположени кон чевлите или облеката, така што можете да ги користите со доверба. Четка за ПЕРЕЊЕ алишта лесно може да ги отстрани валканите за лесно чистење. Дозволете да ја измиете облеката со добро расположение. АЛАТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ Изработени Од пп и силиконски материјал, издржливи и цврсти. Не ги повредува вашите алишта или чевли. ЧЕТКА ЗА ПЕРЕЊЕ КРПА користи Одлични и прекрасни четки за алатки за чистење на чевлите, облека за бебиња, одлична и повеќенаменска. АЛАТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ДОМАЌИНСТВАТА Ефикасно на овие површини, отстранете погодно и лесно. ЧЕТКА за ЧИСТЕЊЕ алишта влакната имаат помека текстура и се многу пријателски расположени кон чевлите или облеката, така што можете да ги користите со доверба. Четка за ПЕРЕЊЕ алишта лесно може да ги отстрани валканите за лесно чистење. Дозволете да ја измиете облеката со добро расположение. АЛАТКИ ЗА ЧИСТЕЊЕ Изработени Од пп и силиконски материјал, издржливи и цврсти. Не ги повредува вашите алишта или чевли. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на четката-Материјал : Пп, силиконски силиконски чистач За перење Алишта - Широк спектар на употреба и може да ви помогне во чевлите, облеката, кадата, полесно Четката за Перење Облека. - Главно е да ви помогне и да ја подобрите ефикасноста на чистењето четка за чистење алишта. - Мал и лесен, лесен за држење, не е лесен за деформација и има подобар ефект на чистење Четка за Перење. - Боја : Зелена четка за чистење-Големина : 7, 50Х6, 00Х6, 00см/2, 95Х2, 36Х2 Четка за Перење за Домаќинство. - Влакната имаат помека текстура и се многу пријателски расположени кон вашите чевли или облека, така што можете да ги користите со доверба Силиконска Четка за Перење. - Изработен е од издржливи материјали, со стабилни перформанси и работен век мултифункционална четка за чистење.Информации За стокатаизмијте Ја Четката Направена Со одлична изработка, помеките влакна можат да ви донесат подобро искуство и ќе бидат вашиот добар избор на алатки за чистење.Четка За Перење За домаќинство има разумен дизајн и практични функции, што може ефикасно да ви помогне да ја подобрите облеката без да предизвикате штета.четка за перење долна облека оваа четка за перење е изработена од силиконски материјали.

Избор на клиенти..