• Свеж
Налепница Налепница Сребрена Сурфер Декорација Мотор Велосипед ВОЗИЛО АТВ автомобил лаптоп
zoom_in

Налепница Налепница Сребрена Сурфер Декорација Мотор Велосипед ВОЗИЛО АТВ автомобил лаптоп

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Големината на налепницата е 5 Х 2,41 инчи. 70 микрони полимерни печатени винил. Водоотпорност : винил самолеплив Целосно отпорен на вода и отпорен на временски услови. Налепниците се направени од полимерно винил трајно лепило и 6-7 години надворешен рејтинг. Може да се нанесува влажно или суво. Не може да се нанесува на ѕидови или на друга порозна површина. Нашите Налепници се Држат до секоја чиста мазна површина. Чувајте Попусти за идентични налепници : >1) повеќе од 5 налепници -5% 2) повеќе од 10 налепници -10% 3) повеќе од 20 налепници -15%. 4) повеќе од 30 налепници -20%. | | - > Внимание : попустот нема автоматски да се пресмета. Тоа може да се примени само по барање. Испратете ни порака и ќе поставиме сосема нов оглас со попуст во зависност од количината што сте ја побарале. Големината на налепницата е 5 Х 2,41 инчи. 70 микрони полимерни печатени винил. Водоотпорност : винил самолеплив Целосно отпорен на вода и отпорен на временски услови. Налепниците се направени од полимерно винил трајно лепило и 6-7 години надворешен рејтинг. Може да се нанесува влажно или суво. Не може да се нанесува на ѕидови или на друга порозна површина. Нашите Налепници се Држат до секоја чиста мазна површина. Чувајте Попусти за идентични налепници : >1) повеќе од 5 налепници -5% 2) повеќе од 10 налепници -10% 3) повеќе од 20 налепници -15%. 4) повеќе од 30 налепници -20%. | | - > Внимание : попустот нема автоматски да се пресмета. Тоа може да се примени само по барање. Испратете ни порака и ќе поставиме сосема нов оглас со попуст во зависност од количината што сте ја побарале. Фотографиите покажуваат само како изгледа налепницата кога се нанесува на разни предмети како што се врати, стакло, автомобили итн. Мразиме што треба да го напишеме ова : не продаваме лаптопи, спортски автомобили, џипови, врати, стаклени панели итн. Ги продаваме само налепниците.Оригинален дизајн само од еденклицкери Налепниците се направени од 60 или 70 микрони полимерно винил трајно лепило и 6-7 години надворешен рејтинг. Може да се нанесува влажно или суво.

Избор на клиенти..