• Свеж
Нахитдеал Кученце Плејпен - Средна Големина Миленичиња Игралиште За Внатрешна &засилувач; надворешна употреба, Игралиште За Кучиња, Мачки – Миленичиња-Пренослив С
zoom_in

Нахитдеал Кученце Плејпен - Средна Големина Миленичиња Игралиште За Внатрешна &засилувач; надворешна употреба, Игралиште За

DEN 462.24

Стока
check Достапно.

[ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СОПСТВЕНИЦИТЕ на МИЛЕНИЧИЊА] Без разлика Дали се обидувате да го натерате вашето кученце да се чувствува посигурно во својата нова средина или едноставно сакате да бидете сигурни дека вашиот крзнен пријател може да игра и да се релаксира во безбеден и удобен простор што може да го нарече свој, Нахитдеал пет плејпен е совршено решение!. [ТЕШКА КОНСТРУКЦИЈА] ова пенкало за кученца е направено со врвен квалитет, високо издржливи материјали, комбинација од УЛТРА густа 600д оксфордска ткаенина, мрежа за дишење и тешки метални патенти, лесни за чистење и дизајнирани да траат многу години!. [СКЛОПЛИВА И ПРЕНОСЛИВА] оваа пренослива ограда за кучиња доаѓа со вклучена торба за носење и има генијален целосно склоплив дизајн, идеален за вашите потреби за патување. Одличен избор за хотели, двор, кампување или пикник патувања!. [ЗГОЛЕМЕНА ДИШЕЊЕ] за разлика од слични производи на пазарот, оваа игралиште за кучиња за средни кучиња има 8-странични околни мрежести панели кои овозможуваат воздухот правилно да циркулира. Нашето пенкало е меко и брзо се суши, лесно се чисти со сапун и вода. [УДОБНОСТА Е КЛУЧНА] преносливата гајба за кучиња Создава негувачки простор за вашето куче, мачка, зајак или заморче, промовирајќи релаксација и благосостојба. Шаторот за кучиња е погоден за внатрешна и надворешна употреба, што ви овозможува внимателно да внимавате на вашиот најдобар пријател и да ја зголемите безбедноста!. [ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА СОПСТВЕНИЦИТЕ на МИЛЕНИЧИЊА] Без разлика Дали се обидувате да го натерате вашето кученце да се чувствува посигурно во својата нова средина или едноставно сакате да бидете сигурни дека вашиот крзнен пријател може да игра и да се релаксира во безбеден и удобен простор што може да го нарече свој, Нахитдеал пет плејпен е совршено решение!. [ТЕШКА КОНСТРУКЦИЈА] ова пенкало за кученца е направено со врвен квалитет, високо издржливи материјали, комбинација од УЛТРА густа 600д оксфордска ткаенина, мрежа за дишење и тешки метални патенти, лесни за чистење и дизајнирани да траат многу години!. [СКЛОПЛИВА И ПРЕНОСЛИВА] оваа пренослива ограда за кучиња доаѓа со вклучена торба за носење и има генијален целосно склоплив дизајн, идеален за вашите потреби за патување. Одличен избор за хотели, двор, кампување или пикник патувања!. [ЗГОЛЕМЕНА ДИШЕЊЕ] за разлика од слични производи на пазарот, оваа игралиште за кучиња за средни кучиња има 8-странични околни мрежести панели кои овозможуваат воздухот правилно да циркулира. Нашето пенкало е меко и брзо се суши, лесно се чисти со сапун и вода. [УДОБНОСТА Е КЛУЧНА] преносливата гајба за кучиња Создава негувачки простор за вашето куче, мачка, зајак или заморче, промовирајќи релаксација и благосостојба. Шаторот за кучиња е погоден за внатрешна и надворешна употреба, што ви овозможува внимателно да внимавате на вашиот најдобар пријател и да ја зголемите безбедноста!.

Избор на клиенти..