• Свеж
Pdgjg Летна Мат Перница Кревет Софа Мека Торба Назад Перница Перница Голема Перница Триаголник Перница Одвојува
zoom_in

Pdgjg Летна Мат Перница Кревет Софа Мека Торба Назад Перница Перница Голема Перница Триаголник Перница Одвојува

DEN 1227.20

Стока
check Достапно.

Памучна и ленена ткаенина, уживајте во удобен живот. Мраз mан мат + памучна и ленена ткаенина, ладна, но не и мраз, пријателска за кожата и удобна. Ergономскиот дизајн обезбедува различен странски капацитет за носење предмети од рамото и вратот до долниот дел на грбот. Дизајн на страничен џеб за поудобно складирање. Прилагодлив во три брзини, со мала перница, ќе имате поинакво искуство. Памучна и ленена ткаенина, уживајте во удобен живот. Мраз mан мат + памучна и ленена ткаенина, ладна, но не и мраз, пријателска за кожата и удобна. Ergономскиот дизајн обезбедува различен странски капацитет за носење предмети од рамото и вратот до долниот дел на грбот. Дизајн на страничен џеб за поудобно складирање. Прилагодлив во три брзини, со мала перница, ќе имате поинакво искуство. Памучна и ленена ткаенина, уживајте во удобна душек од lifан + памучна и ленена ткаенина, ладна, но не и мраз, пријатна за кожата и удобна designономскиот дизајн обезбедува различен капацитет за носење туѓи предмети од рамото и вратот до дизајнот на долниот заден џеб за поудобно складирање прилагодлив во три брзини, со мала перница, ќе имате поинакво искуство.Материјал : памук и лен, еластично тродимензионално полнење со памук големина : 45*50*22см, 58*50*22смпакет вклучува : 1 * Перница, (вклучува јадро на перница).Известување : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 2-3% грешка.Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Бојата може да варира поради различни монитори, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Поради разликата во рачното мерење, дозволете мала разлика во големината.

Избор на клиенти..