• Свеж
Антички Гроздобер Телефон Украс Уникатен Старомоден Телефон Декор Мазна Површина Широко Примена Смола Анти Стареење За Кафе
zoom_in

Антички Гроздобер Телефон Украс Уникатен Старомоден Телефон Декор Мазна Површина Широко Примена Смола Анти Стареење За Кафе

DEN 632.00

Стока
check Достапно.

Издржлив Материјал : античкиот телефонски украс е изработен од материјал од смола, кој има мазна површина, отпорност на висока температура, отпорност на стареење и долг работен век. Ретро Дизајн : овој гроздобер антички телефон е класична декорација за вашата куќа. Не само што изгледа ретро, исто така ќе може да игра повеќе ретро. Исклучителна Изработка : овој антички телефонски украс е рачно изработен, сите гребнатини и дефекти се внимателно третирани. Совршен Подарок : античкиот телефонски украс е најдобриот подарок и декор за пријателите, семејството, колегите итн. И тие ќе бидат среќни кога ќе го добијат. Широка Примена : овој антички телефонски украс може да се користи како украс во дневната соба, спалната соба, работната соба, продавницата, кафето и канцеларијата. Издржлив Материјал : античкиот телефонски украс е изработен од материјал од смола, кој има мазна површина, отпорност на висока температура, отпорност на стареење и долг работен век. Ретро Дизајн : овој гроздобер антички телефон е класична декорација за вашата куќа. Не само што изгледа ретро, исто така ќе може да игра повеќе ретро. Исклучителна Изработка : овој антички телефонски украс е рачно изработен, сите гребнатини и дефекти се внимателно третирани. Совршен Подарок : античкиот телефонски украс е најдобриот подарок и декор за пријателите, семејството, колегите итн. И тие ќе бидат среќни кога ќе го добијат. Широка Примена : овој антички телефонски украс може да се користи како украс во дневната соба, спалната соба, работната соба, продавницата, кафето и канцеларијата. 1. Широка Примена : овој антички телефонски украс може да се користи како украс во дневната соба, спалната соба, работната соба, продавницата, кафето и канцеларијата.2. Ретро Дизајн : овој гроздобер антички телефон е класична декорација за вашата куќа. Не само што изгледа ретро, исто така ќе може да игра повеќе ретро.3. Издржлив Материјал : античкиот телефонски украс е изработен од материјал од смола, кој има мазна површина, отпорност на висока температура, отпорност на стареење и долг работен век.4. Исклучителна Изработка : овој антички телефонски украс е рачно изработен, сите гребнатини и дефекти се внимателно третирани.5. Лесен За Носење : овој антички телефонски украс со мала големина и лесен, па затоа е лесен за носење и складирање. И тоа е погодно за употреба.6. Совршен Подарок : античкиот телефонски украс е најдобриот подарок и декор за пријателите, семејството, колегите итн. И тие ќе бидат среќни кога ќе го добијат.Спецификација : Тип На Ставка : Антички Телефонски Украс Материјал : Ресинизирај : Прибл. 20 х 10,7 х 17,5 см / 7,9 х 4,2 х 6,9 како Да Се Користи : Директно Користете Список Со Пакети : 1 х Антички Телефонски Украс.

Item Type:
Antique Telephone Ornament
Material:
Resin
Size:
Approx. 20 x 10.7 x 17.5cm / 7.9 x 4.2 x 6.9in
How to Use:
Directly Use:
Package List:
1 x Antique Telephone Ornament:

Избор на клиенти..