• Свеж
КИЧЛЕР 60 Инчен Ридли Втори Фан
zoom_in

КИЧЛЕР 60 Инчен Ридли Втори Фан

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

МОДЕРЕН ДИЗАЈН ВО СКАНДИНАВСКИ СТИЛ : Нудејќи минималистички пристап кон стајлингот со навестување на закривени детали, Ридли ВТОРИ е идеален во модерните Скандинавски средини. ЧЕТКАНО СРЕБРО : Четкана сребрена метална основа со навестувања за оксидација, античкиот калај има класично чувство на традиционални садови. ПРЕКРАСНО ГРАВИРАНО СТАКЛО ОД ОПАЛ : Додава безвременска софистицираност во вашиот простор. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ/УПОТРЕБА : Инсталирајте со вклучена шипка; вентилаторите на МОТОРОТ со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА се едноставни за инсталирање, спарување на контролите и лесно компатибилни со различни опционални додатоци. КОНТРОЛА НА ЅИДОТ : Лесна контрола на светлината и брзината; изберете од 3 брзини за прилагодување на протокот на воздух. МОДЕРЕН ДИЗАЈН ВО СКАНДИНАВСКИ СТИЛ : Нудејќи минималистички пристап кон стајлингот со навестување на закривени детали, Ридли ВТОРИ е идеален во модерните Скандинавски средини. ЧЕТКАНО СРЕБРО : Четкана сребрена метална основа со навестувања за оксидација, античкиот калај има класично чувство на традиционални садови. ПРЕКРАСНО ГРАВИРАНО СТАКЛО ОД ОПАЛ : Додава безвременска софистицираност во вашиот простор. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ/УПОТРЕБА : Инсталирајте со вклучена шипка; вентилаторите на МОТОРОТ со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА се едноставни за инсталирање, спарување на контролите и лесно компатибилни со различни опционални додатоци. КОНТРОЛА НА ЅИДОТ : Лесна контрола на светлината и брзината; изберете од 3 брзини за прилагодување на протокот на воздух. Привлечна за декоративниот начин на живот во тренд, колекцијата Ридли втори нуди совршена рамнотежа на перформансите и стилот. Неговите резбани дрвени сечила нудат уникатна карактеристика што го издвојува од многу вообичаени модели на вентилатори. Неговото прекрасно гравирано опално стакло овозможува светлина да тече низ-исполнувајќи ги просторите за живеење со осветлување и амбиент. Плус, неговите повеќекратни опции за завршна обработка овозможуваат прилагодување да одговара на секој вкус илиesетика.

Избор на клиенти..