• Свеж
СЛУЧАЈ Еднорог Едгемаг Случај за iPhone 14 Pro 6.1, Компатибилен Со Magsafe Тенок Рамка Јасна Заштитна Кутија Со Вграден Заштитник На Екранот
zoom_in

СЛУЧАЈ Еднорог Едгемаг Случај за iPhone 14 Pro 6.1, Компатибилен Со Magsafe Тенок Рамка Јасна Заштитна Кутија Со Вграден Заштитник

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Изработени од висококвалитетни материјали ЗА КОМПЈУТЕР+ТПУ, заштитни, издржливи и стилски. Подигнатите рамки на задните агли ја штитат леќата на фотоапаратот од гребнатини. Вградениот заштитник на екранот спречува гребнатини без да ја загрози чувствителноста на допир. Транспарентен заден капак отпорен на гребење и промена на бојата го истакнува вашиот изглед на потписот на i Phones. КОМПАТИБИЛЕН САМО СО i Phone 14 Pro 6,1 инчи (Ослободување 2022). Компатибилен Со Магсафе и Повеќето Други Безжични Полначи. Изработени од висококвалитетни материјали ЗА КОМПЈУТЕР+ТПУ, заштитни, издржливи и стилски. Подигнатите рамки на задните агли ја штитат леќата на фотоапаратот од гребнатини. Вградениот заштитник на екранот спречува гребнатини без да ја загрози чувствителноста на допир. Транспарентен заден капак отпорен на гребење и промена на бојата го истакнува вашиот изглед на потписот на i Phones. КОМПАТИБИЛЕН САМО СО i Phone 14 Pro 6,1 инчи (Ослободување 2022). Компатибилен Со Магсафе и Повеќето Други Безжични Полначи. Метални браници отпорни на гребење Покачените рамки обезбедуваат екран и леќи избегнувајте контакт со груби површини Прецизните исечоци овозможуваат беспрекорен пристап до сите порти и карактеристики Магсафе компатибилен Бпа, БПС и гаранција без БПФ 1 година Компатибилен Со i Phone 14 Pro 6.1 и€ (2022).

Избор на клиенти..