• Свеж
VR Слушалки За Nintendo Прекинувач, OIVO 3d Labo Виртуелна Реалност Очила Слушалки за Youtube &засилувач; Супер Пресече Брос. &засилувач; Зелда &засилувач; Супер Марио Одисеја
zoom_in

VR Слушалки За Nintendo Прекинувач, OIVO 3d Labo Виртуелна Реалност Очила Слушалки за Youtube &засилувач; Супер Пресече Брос.

DEN 350.08

Стока
check Достапно.

● СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ : Специјални очила за вр за виртуелна реалност за нинтендо прекинувач, би било големо изненадување како подарок за вашите пријатели и семејство или за себе. (Луѓето со очила на рецепт можат да го носат и ОВОЈ ВР.). ● ЗБОГУВАЈТЕ СЕ СО КАРТОНСКИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени ОД материјали ЕВА и Оксфорд, супер мала тежина и издржливи, не грижете се дека вашето ВР стакло ќе добие мувла во влажно време. € ГЛЕДАЈТЕ И ИГРАЈТЕ ВО VR : HD оптимизацијата Ви одзема посебно искуство за да гледате Youtube и да играте Супер Пресече Брос & Зелда И Супер Марио одисеја итн. (Вр игри може да се ажурираат едноподруго). ✅ономски ДИЗАЈН : Прилагодете ја големината за да одговара на главата на секого, со дисипација на топлина и дупки за пристаниште од типот Ц, гледање На Youtube додека се полни, и можете да ги извадите лошите страни додека играте, обичен КАРТОНСКИ VR што не дозволува целосен опсег со џојстиците и неколку од копчињата се половина покриени што го отежнува нивното брзо користење.(Т. е. пресече брос.). ● БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН НА КУКА И ЈАМКА : Лесен за употреба, заштитете го прекинувачот од нула и паднете надолу, само изберете ЈА вашата VR игра или Видео На Youtube "гледајте ВО VR", многу погодно за уживање ВО 3d светот. ● СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ : Специјални очила за вр за виртуелна реалност за нинтендо прекинувач, би било големо изненадување како подарок за вашите пријатели и семејство или за себе. (Луѓето со очила на рецепт можат да го носат и ОВОЈ ВР.). ● ЗБОГУВАЈТЕ СЕ СО КАРТОНСКИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени ОД материјали ЕВА и Оксфорд, супер мала тежина и издржливи, не грижете се дека вашето ВР стакло ќе добие мувла во влажно време. € ГЛЕДАЈТЕ И ИГРАЈТЕ ВО VR : HD оптимизацијата Ви одзема посебно искуство за да гледате Youtube и да играте Супер Пресече Брос & Зелда И Супер Марио одисеја итн. (Вр игри може да се ажурираат едноподруго). ✅ономски ДИЗАЈН : Прилагодете ја големината за да одговара на главата на секого, со дисипација на топлина и дупки за пристаниште од типот Ц, гледање На Youtube додека се полни, и можете да ги извадите лошите страни додека играте, обичен КАРТОНСКИ VR што не дозволува целосен опсег со џојстиците и неколку од копчињата се половина покриени што го отежнува нивното брзо користење.(Т. е. пресече брос.). ● БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН НА КУКА И ЈАМКА : Лесен за употреба, заштитете го прекинувачот од нула и паднете надолу, само изберете ЈА вашата VR игра или Видео На Youtube "гледајте ВО VR", многу погодно за уживање ВО 3d светот.

Избор на клиенти..