• Свеж
АЛИЛАНГ АКВА Мини Аквариум Грејач 50w/100w Рибен Резервоар Потопен Грејач Желка Топлинска Прачка Со Температурен Дисплеј Надворешен Контролер На Температурата за Бе?
zoom_in

АЛИЛАНГ АКВА Мини Аквариум Грејач 50w/100w Рибен Резервоар Потопен Грејач Желка Топлинска Прачка Со Температурен Дисплеј Надворешен

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

€ ®Температурен опсег●59°F~94°F, Дисплеј Fahrenheit °F, овој грејач е дизајниран за10~20 литри резервоар. Чекор 2 : Кога вистинската температура е пониска од поставената температура, грејачот ќе почне да се загрева; Кога вистинската температура е повисока од поставената, грејачот ќе престане да се загрева. Функција за надградба : грејачот автоматски ќе се исклучи кога е надвор од вода и повторно ќе стане нормален кога е целосно во вода. € ®Копче на допир q циклично прилагодување на температурата, лесен за употреба и Безбедност. 12-месечна гаранција и 24-часовна професионална услуга по продажбата. Режим На Работа : . € ®Температурен опсег●59°F~94°F, Дисплеј Fahrenheit °F, овој грејач е дизајниран за10~20 литри резервоар. Е1 : Напуштање на површината на водата. €® гаранција за задоволство●Стекнете самодоверба и работете со нас! Нашите аквариумски грејачи се засноваат на концептот на издржливост и безбедноста на секој дизајн. Код За Грешка : . црвеното светло е вклучено при греење, синото светло е вклучено кога не се загрева. Е4 : температурната разлика помеѓу двата сензори за температура надминува 3 степени. Безбедносна заштита : вградените повеќе сензори, можат автоматски да го прекинат напојувањето кога грејачот на аквариумот е надвор од прегревање на водата, што го прави грејачот побезбеден за употреба. €® гаранција за задоволство●Стекнете самодоверба и работете со нас! Нашите аквариумски грејачи се засноваат на концептот на издржливост и безбедноста на секој дизајн. 12-месечна гаранција и 24-часовна професионална услуга по продажбата. : овој грејач е 100% потопна употреба само, за време на неговото греење, грејачот мора да биде 100% потопен во водата. € ®Копче на допир q циклично прилагодување на температурата, лесен за употреба и Безбедност. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви обезбедиме нова замена за грејачи на аквариум.

Избор на клиенти..