• Свеж
Катрис | Вистински Коректор За Висок Капак На Кожата | Водоотпорен &засилувач; Лесен За Мек Мат Изглед | Содржи хијалуронска Киселина &засилувач; Трае до 18 Часа | Вега?
zoom_in

Катрис | Вистински Коректор За Висок Капак На Кожата | Водоотпорен &засилувач; Лесен За Мек Мат Изглед | Содржи хијалуронска

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

ВИСОКА ПОКРИЕНОСТ, ВОДООТПОРНА ФОРМУЛА : водоотпорната формула практично се топи во кожата без да се смири во фините линии, но сепак обезбедува извонредна покриеност. Идеален за нормални до суви типови кожа, Коректорот Со Висока Покривка На Вистинската Кожа совршено се спојува со Нашата Вистинска Хидратантна Подлога за Кожа!. НЕМА ЕФЕКТ СЛИЧЕН НА МАСКА! Оваа долготрајна, мат и природна завршница со хијалуронска киселина навлажнува до 18 часа и комбинира одлична покриеност со лесна текстура и оптимална нега. ТВРДЕЊА : Вегански & Суровост Слободен. Формулирани без глутен, силикони, парабени, масло, мирис, фталати, алкохол и микропластични честички. Произведено Во Италија. ПОЧИСТ СТАНДАРД : Во Козметиката Катрис, ние сме посветени на почист стандард. Ова значи да ви соопштиме што има во нашите производи, а што не во нив. Проверете го описот на ставката подолу за да ја видите целосната листа за тоа како/зошто сме чисти. Без СУРОВОСТ : Козметиката Катрис Е сертифицирана И признаена ОД ПЕТА КАКО бренд без суровост. Ние не тестираме ниту еден од нашите производи на животни и никогаш немаме.

Избор на клиенти..