• Свеж
Лорви Слонови Шема Кутија За Складирање Коцка Корпа Канти Контејнери За Канцеларија Дома
zoom_in

Лорви Слонови Шема Кутија За Складирање Коцка Корпа Канти Контејнери За Канцеларија Дома

DEN 79.84

Стока
check Достапно.

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc. Големина : расклопена големина : 16х16см /преклопена големина : 6,3 х 6,3 инчи. Карактеристики : Еднострано печатење. Едноставно и практично. Лесно Чистење : за секојдневно чистење, само исчистете ги пукнатините со четка или крпа. Погоден за клучеви, часовници, книги, албуми и други мали работи. Се вклопува во канцелариска маса, дневна соба,полици итн. Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc. Големина : расклопена големина : 16х16см /преклопена големина : 6,3 х 6,3 инчи. Карактеристики : Еднострано печатење. Едноставно и практично. Лесно Чистење : за секојдневно чистење, само исчистете ги пукнатините со четка или крпа. Погоден за клучеви, часовници, книги, албуми и други мали работи. Се вклопува во канцелариска маса, дневна соба,полици итн. Нашите корпи за складирање корпи коцки кутии фиока организатор корпа за деца играчки несакани книги. Добро се вклопува во полицата, или како фиоки организатор корпа за отпадоци и канти за складирање со чувствуван удобен допир за деца книги за играчки весници Облека Дома,кујна, Организатор на канцеларија.

Избор на клиенти..