• Свеж
Техаукс 1 Сет Мини Бележник Комплет ЗА Свеќи САМОСТОЈНИ Обележувачи Сушено Цвеќе За Правење Сапун Вистинско Цедено Цвеќе Уметност За Нокти Сушено Цвеќе Мешан Цвет
zoom_in

Техаукс 1 Сет Мини Бележник Комплет ЗА Свеќи САМОСТОЈНИ Обележувачи Сушено Цвеќе За Правење Сапун Вистинско Цедено Цвеќе Уметност

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Налепница за сушено Цвеќе : Ова се вистински природни притиснати цвеќиња, така што секое не е исто. Смола Притиснати Цвеќиња : - украси За Божиќ, свадби, забави, настани на компанијата и други празнични настани. Притиснати Цвеќиња : Живописни и убави цвеќиња, совршен занаетчиски материјал САМ, што ќе биде одлична декорација. Зачуван Цеден Растителен Цвет : вклучува различни цвеќиња и растенија, бунар за декор на куќиштето за мобилни телефони. Вистински Притиснат : - Светли и убави цвеќиња, совршени сам занаетчиски материјали, ќе бидат одлична декорација. Пакет Листа 22 х Карактеристики на сушено цвеќе-Материјал : налепница За сушено цвеќе Со Цвеќиња. - Боја : Розова притиснато цвеќе за смола. - Големина : Околу 18х13,2х0, 1см/ 7, 08х5, 19х0, 078инч смола притиснати цвеќиња. - Светла боја, освежувачки природен цвет, реални и убави материјали пара уњас. - Живописни и убави цвеќиња, совршен занаетчиски материјал САМ, кој ќе биде одлична декорација сушено цвеќе за правење сапун. - украс За Божиќ, свадби и забави, настани во компанијата и други празнични функции уметност за нокти. - Тоа вклучува различни цвеќе и растенија, добро комбинација на мобилен телефон случај декор природни сушени цвеќиња. - А за вашиот пријател и семејство Притиснато Сушено Цвеќе.Опис на стокатасушено цвеќе За картички тие се добри за обележувач или хербариум.природни притиснати цвеќиња производот се суши цвет со стебло се природни, многу реални и убави.сушено цвеќе за уметност на нокти природната боја ги одржува растенијата живописен изглед и ги прави цвеќињата никогаш да не венеат и да паѓаат.

Избор на клиенти..