• Свеж
Темна Бронзена Тонирана Медицинска Анатомија Бедрената Коска Овална Кутија За Накит Од Ситници
zoom_in

Темна Бронзена Тонирана Медицинска Анатомија Бедрената Коска Овална Кутија За Накит Од Ситници

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница. Надворешните димензии се долги околу 4 1/2 инчи на 3 инчи широки на 1 1/2 инчи високи. Внатрешните димензии се долги околу 4 1/4 инчи за 2 3/16 инчи широки за 1 инч високи. Внатрешноста на кутијата е темна морнарица. Доаѓа во кутија.

Избор на клиенти..