• Свеж
D&засилувач; D PowerDrive R5VX1000 - 4 Бенд Запушени V Појас, Гума
zoom_in

D&засилувач; D PowerDrive R5VX1000 - 4 Бенд Запушени V Појас, Гума

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Тип На Производ : Ремени. Димензии На Пакетот : 12.0 "L X12. 0" W X6. 0 " H. Земја На Потекло : Кина. Тежина на пакетот : 5,4 килограми. Тип На Производ : Ремени. Димензии На Пакетот : 12.0 "L X12. 0" W X6. 0 " H. Земја На Потекло : Кина. Тежина на пакетот : 5,4 килограми. D&D Power Drive banded, суров раб, запушени, V ремени даваат максимални перформанси на ременот, исто како и нивните колеги со еден појас. Ремените се конструирани од истите високо конструирани материјали со високи перформанси како единечни, запушени, сурови рабови. Компонентите се произведени со користење на најновата технологија за појас достапна на глобална основа.

Избор на клиенти..