• Свеж
Комплет За Држачи За Балони 2 Комплети 4,3 СТАПКИ Комплети За Држачи за Балони за Маса или Под Прилагодлив Држач За Балонски Столб За Забава Свадба Дипломирање Роден?
zoom_in

Комплет За Држачи За Балони 2 Комплети 4,3 СТАПКИ Комплети За Држачи за Балони за Маса или Под Прилагодлив Држач За Балонски

DEN 297.60

Стока
check Достапно.

Боја : Транспарентна. Квалитет : 2 комплети за поддршка на балони. Материјал : пластика. Големина : вкупно околу 4,3 СТАПКИ висока. Пакетот Вклучува : 2 х комплети за држачи за балони со основи (не се вклучени балони). Комплетот за држачи за балони е изработен од висококвалитетна пластика, убава, повеќекратна употреба и издржлива. Лесно се склопува : потребни се неколку минути за да се соберат балоните што издржуваат. Одличен подарок или додатоци за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, годишнини, прослави или секоја пригода кога се потребни балони. Комплетот за држач за балони со прилагодлива висина може да биде составен од два различни (40, 52 инчи) комбинирани комплети за декорација на масата со висина. Тешката основа за полнење вода може да се наполни со 2 килограми вода или песок за да ја држи кулата на земја. Пакетот вклучува 2 комплети проѕирен држач за балони (13 Чаши Со Балон,1 Балонска Основа, Неколку Стапчиња Балон, неколку конектори ) и 1 пакет алатка за врзување балон јазол. Комплетот за држачи за балони е изработен од висококвалитетна пластика, убава, повеќекратна употреба и издржлива. Лесно се склопува : потребни се неколку минути за да се соберат балоните што издржуваат. Одличен подарок или додатоци за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, годишнини, прослави или секоја пригода кога се потребни балони. Комплетот за држач за балони со прилагодлива висина може да биде составен од два различни (40, 52 инчи) комбинирани комплети за декорација на масата со висина. Тешката основа за полнење вода може да се наполни со 2 килограми вода или песок за да ја држи кулата на земја. Пакетот вклучува 2 комплети проѕирен држач за балони (13 Чаши Со Балон,1 Балонска Основа, Неколку Стапчиња Балон, неколку конектори ) и 1 пакет алатка за врзување балон јазол.

Избор на клиенти..