• Свеж
Извртени Производи-Смешни Салфетки-ТУКА ПИЈАНИ ПИЈАЛАЦИ-Бутик Коктел Салфетки-Совршени За Сите Прослави 5Х5
zoom_in

Извртени Производи-Смешни Салфетки-ТУКА ПИЈАНИ ПИЈАЛАЦИ-Бутик Коктел Салфетки-Совршени За Сите Прослави 5Х5

DEN 159.84

Стока
check Достапно.

ХУМОРИСТИЧНА-бутик коктел салфетка СО задебелена, хумористична порака ТУКА ПИЈАН ПИЈАЛАК е уникатен производ од хартија и почеток на разговор. ЗАБАВИ-Забавни салфетки за вашата коктел забава, среќен час, моминска вечер, bенска забава, празнична забава, забава за развод или роденден баш. ГОЛЕМИНА-Пакет од 20 салфетки, 5 " Х5 "кога е преклопен; 10" Х10 " кога се расплетува и е направен од 3 слојно ткиво. СТИЛОВИ-Сите 24 Изопачени Производи стилови на салфетки се духовити малку дрски и секогаш прекинувач на мраз, додека некои од нашата "непослушна" колекција одат само еден чекор повеќе до добијте ги возрасните љубители на хумор на вашата забава НА СМЕЕЊЕ. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ-Пакетот доаѓа завиткан во целофан. За еднократна употреба за лесно чистење и биоразградливо за среќна средина. Произведено во САД.

Избор на клиенти..