• Свеж
TWGONE Кожени Палта За Жени, Бизнис, Секојдневен Стп Кожа Класичен Црн Тенок Краток Моторџиски Палта
zoom_in

TWGONE Кожени Палта За Жени, Бизнис, Секојдневен Стп Кожа Класичен Црн Тенок Краток Моторџиски Палта

DEN 936.00

Стока
check Достапно.

10-15 дена за испорака. Увезени. 70% СТП, 30% Полиестер. Во согласност со сликата на производот. затворање. Измијте во ладна вода, висат за да се исушат. МАТЕРИЈАЛ-полиуретан. Висококвалитетна вештачка Кожа. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Мека и извонредна текстура на стп кожа ви носи долготрајна јакна и ослободете се од стилот на хејл. Водоотпорни и ветроупорни, не пропуштајте ги овие класични и лесни јакни од вештачка кожа. НИКОГАШ НАДВОР ОД МОДА-брилијантен дизајн, професионален крој и премиум шиење во текот на целиот период. Стојат јака со копче изгледа кул и симпатична. Патентот на градите и половината непречено патент и два странични џебови носи малку посебно на оваа кожна јакна. Основниот, но стилски, тенок стил на дизајн може подобро да ја покаже вашата фигура. СИТЕ НАТПРЕВАР СТИЛ-Костум за пролет ,umn и зима. Само носете основна Маица со фармерки за секојдневен изглед или облечете кошула под неа за свечени прилики. Оваа кожна јакна во стилот на сите натпревари мора да биде неопходна надворешна облека во вашата гардероба. ПРЕПОРАКА ЗА ГОЛЕМИНА - оваа кожна јакна е тенок фит, ако сакате поудобно или лабаво искуство, ве молиме изберете поголема големина. Оваа јакна од вештачка кожа е совршен подарок за себе или за пријателите. Совршен За божиќ партија, Клуб, Ноќта на Вештерките, Денот На Вљубените Подароци за неа, Фенси ноќ излети.

Избор на клиенти..