• Свеж
Их каса декор Сет од 3 Манго Дрво Саќе Тркалезна Рачка Коцки, 28х6, Браун
zoom_in

Их каса декор Сет од 3 Манго Дрво Саќе Тркалезна Рачка Коцки, 28х6, Браун

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Дизајн : Комплет Од 3 Манго Дрво Саќе Тркалезна Лента со Рачки. Материјал : Дрво. Димензија : Точка 1 : 14 dia ® 2 HItem 2 : 16 dia ® 2 HItem 3 : 18 DIA ® 2 H. Употреба : Идеален За употреба како прибор за јадење. Совет за нега : избришете ја со влажна крпа. Комплет од три додатоци за домашен декор, Тркалезната Лента За Саќе Од Дрво Од Манго доаѓа со рачки на страните. На врвот има текстуриран дизајн кој го нагласува изгледот. Достапно во тркалезна форма, ги надополнува сите видови додатоци за трпезарија како што се подлоги, тркачи на маса, тривети, вазни за цвеќиња итн. Изработен од дрвен материјал, овој висококвалитетен дизајн се продава како комплет од еден. Дизајн : Комплет Од 3 Манго Дрво Саќе Тркалезна Послужавник Со Рачки Материјал : Дрво Димензија : Точка 1 : 14 DIA ® 2 HItem 2 : 16 dia ® 2 HItem 3 : 18 DIA ® 2 H Употреба : Идеално за употреба Како Совет За Нега На прибор За јадење : избришете го со влажна крпа.

Избор на клиенти..