• Свеж
Standгдн 3 Ниво Торта Штанд, Ноќта На Вештерките Тикви Среќен Ноќта На Вештерките Десерт Дисплеј Кула, Пластични Круг Кекс Држач Служат Послужавник За Свадба Роденден
zoom_in

Standгдн 3 Ниво Торта Штанд, Ноќта На Вештерките Тикви Среќен Ноќта На Вештерките Десерт Дисплеј Кула, Пластични Круг Кекс Држач

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

62 во/27cm Средна Лента Ширина : 9. Повлечете прстен дизајн, лесен за носење.5 во/32cm Долниот Послужавник Ширина : 10. Деликатен Дизајн : Модерен лесен луксузен дизајн, одвојлив и удобен за складирање, без зафаќање дополнителен простор. Различни Големини На Тркалезни Плочи : дијаметар На Горната плоча 8,26 во/21 см, дијаметар на средната плоча 9,44 во/24 см; основна плоча 10,62 во/27 см дијаметар. Ratgdn 3 Ниво Торта Стојат Злато Пластични Десерт Дисплеј Кула Пакет вклучува : Врвот Фиока x 1; Средна Лента x 1; Дното Лента x 1; Метал пол x 4 Материјал : безбедност храна-одделение хард пластика Боја : Злато Вкупна Висина : 12. Стабилна основа, безбедна и сигурна употреба, добро мерење, силна и издржлива.26 во/21cm Слоевит Дизајн : Ова штандот За СЕРВИРАЊЕ На НИВОА Лесно Се Составува И Се Распаѓа За Складирање. Нема дополнителни садови за миење, едноставно избришете го со мека крпа и еднократно користете. Повлечете прстен дизајн, лесен за носење.44 во/24cm Врвот Лента Ширина : 8. Стабилна основа, безбедна и сигурна употреба, добро мерење, силна и издржлива. Мулти-Прилики : комплетот за прикажување Десерти е совршен за прием на свадби за чај, годишнина, роденденски забави, тушеви за бебиња, пекари, церемонии за дипломирање, Божиќ, подарок за денот на благодарноста или декор на домот, убаво украсени во секоја трпезарија или дневна соба!.

Избор на клиенти..