• Свеж
2 парчиња Играчки За Птичји Папагали, Шарени Дрвени Чипови Во Облик На Ливчиња и Мониста Со Висечки Ѕвончиња За Џвакање Играчки За Џвакање Кафез За Замавнување За М?
zoom_in

2 парчиња Играчки За Птичји Папагали, Шарени Дрвени Чипови Во Облик На Ливчиња и Мониста Со Висечки Ѕвончиња За Џвакање Играчки

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Изработен од висококвалитетен материјал, безбеден, издржлив и нетоксичен, не е лесен за уништување. Помогнете им на вашите птици да вежбаат и да ја промовираат способноста за рамнотежа. Овој комплет играчки за џвакање папагали ги исполнува секојдневните антианксиозност, антидепресија и управување со однесувањето. Тоа е идеално место за играње и искачување на вашите мали пријатели, лесно инсталирање во кафезот или надвор од кафезот. Ѕвоното е доволно забавно за да ги држи птиците зафатени подолг период. Изработен од висококвалитетен материјал, безбеден, издржлив и нетоксичен, не е лесен за уништување. Помогнете им на вашите птици да вежбаат и да ја промовираат способноста за рамнотежа. Овој комплет играчки за џвакање папагали ги исполнува секојдневните антианксиозност, антидепресија и управување со однесувањето. Тоа е идеално место за играње и искачување на вашите мали пријатели, лесно инсталирање во кафезот или надвор од кафезот. Ѕвоното е доволно забавно за да ги држи птиците зафатени подолг период. Овој комплет играчки за џвакање папагали ги исполнува секојдневните антианксиозност, антидепресија и управување со однесувањето. Изработен е од висококвалитетен материјал, безбеден, издржлив и нетоксичен, не е лесен за уништување. Тоа е идеално место за играње и искачување на вашите мали пријатели, лесно инсталирање во кафезот или надвор од кафезот. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Играчки За Птици : Дрво + Пластика + Метален Предмет Боја : Како Што Се Прикажани Сликите Тежина На Пакетот : Прибл. 41 g / 1.4 oz Пакет Вклучуваат : 2 * Папагал Играчка Забелешка : 1. Додатокот е во случајна боја. 2. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 3. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

Избор на клиенти..