• Свеж
Лепливи Креации Дизајн #145-01 Пеперутка Племенски Акцент Налепница Налепница Винил Графички Заден Прозорец Банер Задна Врата АВТОМОБИЛ КАМИОН ТЕРЕНЕЦ Ван Приколка
zoom_in

Лепливи Креации Дизајн 145-01 Пеперутка Племенски Акцент Налепница Налепница Винил Графички Заден Прозорец Банер Задна Врата

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Големина = 36 "х 4,25" , ова е универзална големина за шофершајбната или задното стакло на повеќето возила. Измерете ја вашата апликација за да видите дали ова ќе одговара. Графиката е направена од премиум винил од автомобилско одделение кој има лепило со висока лепак. Ова е отсечен од прикажаниот дизајн, графиката нема позадина. Неколку бои за избор. Ако аплицирате на прозорецот, посветлите бои имаат тенденција да се појавуваат подобро. Забелешка : поради различните поставки на мониторот прикажаните бои може да изгледаат различно од вистинскиот материјал. Графички може да се примени на било која непорозна површина - прозорци, огледала, автомобилска боја, гелкоат, акрилик, банери итн. Ова е леплива Креации ексклузивен дизајн, произведени и продадени Од Лепливи Креации. Лепливи Креации ексклузивен дизајн. Оваа винил графика е направена од премиум винил од автомобилско одделение, кој има високо лепило за лепење. Универзално вклопување за шофершајбната, задното стакло или задната врата. Ова е отсечен од прикажаниот дизајн, графиката нема позадина. Графички може да се примени на било која непорозна површина - прозорци, огледала, автомобилска боја, гелкоат, акрилик, банери итн.

Избор на клиенти..