• Свеж
DINGZZ Лето Мраз Свила Перница Јорган Двојна употреба Ќебе Две-Во-Канцеларија Дремат Перница Спиење Преклопна Перница
zoom_in

DINGZZ Лето Мраз Свила Перница Јорган Двојна употреба Ќебе Две-Во-Канцеларија Дремат Перница Спиење Преклопна Перница

DEN 7481.92

Стока
check Достапно.

Мултифункционална перница, странично топло и странично ладно. Невидлив патент, доаѓа со ќебе за климатизација. Фланелен ќебе со голема тежина, меко и удобно, не е лесно да падне. Симпатичен израз, оставете ги луѓето да го спуштат. Мрзливите луѓе ја придружуваат лежечката перница + ќебе за климатизација за да започнете цел ден. Мултифункционална перница, странично топло и странично ладно. Невидлив патент, доаѓа со ќебе за климатизација. Фланелен ќебе со голема тежина, меко и удобно, не е лесно да падне. Симпатичен израз, оставете ги луѓето да го спуштат. Мрзливите луѓе ја придружуваат лежечката перница + ќебе за климатизација за да започнете цел ден. Мултифункционална перница, страничен топол и страничен ладен невидлив патент, доаѓа со ќебе за климатизација со фланелен ќебе со висока тежина, меко и удобно, не е лесно да се падне симпатичен израз, оставете ги луѓето да го спуштат.Мрзливите луѓе ја придружуваат лежечката перница + ќебе за климатизација за да започнат цел денматеријал : кадифен, Големина : 40 ® 40 см [вградено фланелно ќебе 1 € 1,7 метри]пакетот вклучува : 1 * Перница (вклучувајќи јадро на перницата).Известување : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 2-3% грешка.Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Бојата може да варира поради различни монитори, ве молиме погледнете го вистинскиот product.it не е лесно да се деформира, давајќи ви удобно искуство!.

Избор на клиенти..