• Свеж
Тексас Лонгхорнс Двострани Мини Мали Банер И Банер Пол Пакет
zoom_in

Тексас Лонгхорнс Двострани Мини Мали Банер И Банер Пол Пакет

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

100% Полиестер. Пакетот вклучува Мини Знаме од 13х18 инчи и Мини Столб За Банер Од Дрво што е 17 инчи во должина и 3/8 инчи во дијаметар. Знамето На Мини Банер е изработено од 100% Полиестер од 2 слоја со Зашиена Постава и Логоа Печатени На Екран Кои Се Гледаат И Читаат Правилно од Двете Страни, Увезени. Подготвен За Закачување и нуди лесно поставување со поврзување на секој 1/2 од отстранливиот столб на банерот во ракавот на банерот. Може да се користи Внатрешно или Надворешно и идеално за прикажување На Влезот Во Вашиот Дом, Прозорци или кој било ѕид од Вашиот Дом или Канцеларија. Овој мал банер на колеџ Е Официјално Лиценциран и Одобрен Од Универзитетот. Тексас Лонгхорнс Двострани Мини Мали Банер И Банер Пол Пакет вклучува 13х18 инчен мини банер знаме и мини дрво банер пол кој е 17 инчи во должина и 3/8 инчи во дијаметар. Малото знаме на банерот е изработено од 100% Полиестер од 2 слоја со зашиена постава и логоа печатени на екран кои се гледаат и читаат правилно од двете страни. Овој банер на колеџ е подготвен за закачување и нуди лесно поставување со поврзување на секој 1/2 од отстранливиот столб на банерот во ракавот на банерот. Оваа ставка може да се користи во затворени простории или на отворено и е идеална за прикажување на влезот на вашата куќа, прозорците или кој било ѕид од вашиот дом или канцеларија. Секој од овие банери Е Официјално Лиценциран од избраниот универзитет и одобрен.

Избор на клиенти..