• Свеж
Затемнување Mt1 Shank Counterbore Носителот W/Околу 5/8 O. D. Главата 25/64 Пилот .625-MB3070BMIN
zoom_in

Затемнување Mt1 Shank Counterbore Носителот W/Околу 5/8 O. D. Главата 25/64 Пилот .625-MB3070BMIN

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : СЕ КОРИСТИ ГОЛЕМИНА / ЕТИКЕТИРАЊЕ : ОКОЛУ 5/8 O. D. / MT#1 СТЕБЛО / 25/64 ПИЛОТ / 410 1001 / 1 1/16 / 29614ПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : ЗАТЕМНУВАЊЕ ВИ БЛАГОДАРИМЕ за ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-4-3-Ц-9.

Избор на клиенти..