• Свеж
Премиум 2 Пакети Безжичен Контролер За SNES Класично Издание (Мини)/Nes Класично Издание, Gamepad СО USB Безжичен Приемник За Прекинувач, Windows, iOS, Liunx, Android Уред
zoom_in

Премиум 2 Пакети Безжичен Контролер За SNES Класично Издание (Мини)/Nes Класично Издание, Gamepad СО USB Безжичен Приемник За

DEN 564.80

Стока
check Достапно.

☀Стандардното поставување на контролорот ЗА USB режим е Xinput.Безжичниот опсег достигнува 24 стапки Литиум-Јонска батерија на полнење, Едно полнење трае околу 100 часа. Our нашиот контролер работи само за оригинални МИНИ СНЕС и Мини НЕС , контролорот нема пар За Конзола За Клонови. безжичен контролер развива два безжични приемници : ☀1. ☀додаваме турбо функција ЗА USB режимот : турбо функција, можете да поставите (A/B/X/Y) Како турбо клуч во USB режимот со притискање и задржување "избери"+(A/B/X/Y) за вклучување/исклучување☀Можете Да Играте два безжични контролери истовремено За Snes Класичното Издание и Nes Classic edition. ☀Притиснете го копчето "Избери" + "Почеток", може да ви помогне да го вратите главното мени. НО, ЗА МЕК, треба да се префрлите на Динпут. старата верзија има различни порта. Овој режим компатибилен За Виндоус(компјутер), За Линукс (Малина Пи), За Андроид (Мобилен телефон и ПОДЛОГА).check ве Молиме проверете слики за повеќе детали.☀Безжичниот опсег достигнува до 24 стапки, нема повеќе жици, Ви Овозможува да седите на пријатниот тросед за да уживате во вашите ретро игри. контролорот поддржува Х влез и Д влез. Со притиснете го копчето : " Избери " + " Л " + " И " синхроно.

Избор на клиенти..