• Свеж
山下工芸 мала чинија, 5,8 € 5,8 € 4,2 см, бела / црна / Црвена
zoom_in

山下工芸 мала чинија, 5,8 € 5,8 € 4,2 см, бела / црна / Црвена

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Големина : 2,3 х 2,3 х 1,6 инчи (5,8 х 5,8 х 4. Земја На Производство : Јапонија. Големина : 2,3 х 2,3 х 1,6 инчи (5,8 х 5,8 х 4. Земја На Производство : Јапонија. Професионалните готвачи носат комерцијални садови за вечера во вашиот дом. Одлично за забавни и специјални прилики, како и за секојдневни оброци.

Избор на клиенти..