• Свеж
Кабилок Домашен Декор Облека Дрвени Обоени Штипки За Облека: 100 Парчиња Шарена Облека Дрвени Клипови Украсни Занаети Штипки За Занаети Слики Фотографии Во Училниц?
zoom_in

Кабилок Домашен Декор Облека Дрвени Обоени Штипки За Облека: 100 Парчиња Шарена Облека Дрвени Клипови Украсни Занаети Штипки

DEN 313.12

Стока
check Достапно.

- Шноли за облека од дрво во боја се слики емисии, игри, активности во домашно училиште, децата ќе ги сакаат овие слатки иглички во боја. - Овие дрвени штипки за облека имаат широк спектар на апликации што се протегаат надвор од облеката! Шарени насликани мали штипки за слики го осветлуваат вашиот живот и ви носат добро расположение.- Ќе добиете многу шарени дрвени штипки за облека, изработени од природно тврдо дрво и тешка метална пружина; сушење на отворено и внатрешно перење.Можете да користите иглички за облека за бебиња кои не се собрани за да создадат уметнички дела, како што се мали животни, мали мини столови, држач за телефон, мини обетки и така натаму. Дрвените иглички за облека имаат цврста конструкција, со не ' рѓосувачки жични пружини, ќе ви даде години на употреба.- Шноли за облека од дрво во боја се слики емисии, игри, активности во домашно училиште, децата ќе ги сакаат овие слатки иглички во боја. Уште повеќе, шарената слика не е лесно да се избледи. - Шноли за облека од дрво во боја се слики емисии, игри, активности во домашно училиште, децата ќе ги сакаат овие слатки иглички во боја. Опискарактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Синтетички материјал-Големина : 7, 20Х1, 00Х1, 00см/2, 83Х0, 39Х0, 39ин - сите клипови за слики се направени од природно дрво, лесни за употреба. Уште повеќе, шарената слика не е лесно да се избледи. - Сите клипови за слики се направени од природно дрво, лесни за употреба. Уште повеќе, шарената слика не е лесно да исчезне.Пакет Вклучувајќи 100 х Дрвени Шарени Иглички За Облека. - Бојата дрвени штипки за облека се децата да ја користат својата имагинација и да развијат интелигенција. Дрвените иглички за облека имаат цврста конструкција, со не ' рѓосувачки жични пружини, ќе ви даде години на употреба.

Избор на клиенти..